Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

23 września 2022

Seniorzy pożegnali lato. DDS zmienił się w wyspę piratów

fot. pow.

fot. pow.

Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle n. Not. w# dniach: 20 i 21 września 2022r. zamienił się w prawdziwą wyspę PIRATÓW.

Pożegnanie lata, które niestety powoli odpływa już w daleki rejs było inspiracją do wspaniałej zabawy. Od samego przyjazdu do DDP na Seniorów czekały niespodzianki. Począwszy od pięknych dekoracji, poprzez przebrania za piratów, specjalną gimnastykę, poszukiwanie skarbu, gry, zagadki, dowcipy, zawody i słodki poczęstunek po wspaniały występ zespołu szantowego. Zespół z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle n. Not. pn. „KOTWICA W GÓRĘ” pod kierownictwem p. Zbigniewa Rydelskiego grającego na akordeonie wystąpił w składzie: Igor Żurawski – wokal, Agata Palka – gitara basowa, Kamil Dobosz – gitara, Szymon Senska – bęben, Jeremiasz Wika – bęben. Nasi Seniorzy po raz kolejny spisali się na medal i udowodnili, że wiek nie odgrywa żadnej roli jeżeli chodzi o dobrą zabawę.

Materiał: Renata Stachowska / MGOPS Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)