Dziś mamy 22 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

10 marca 2023

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Poszukiwany uszkodził auto na parkingu

fot. powierzone

fot. powierzone

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Bonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji #kierowcy renault. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z uszkodzeniem pojazdu, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawie uszkodzenia pojazdu marki Mercedes. Do zdarzenia doszło na parkingu podziemnym centrum handlowego Auchan w Bydgoszczy przy ulicy Kruszwickiej 1 w sektorze E.

Nieznany sprawca w wieku około 58-70 lat, mający jasne włosy, ubrany w zimową kurtkę koloru żółtego. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki Renault Espace koloru ciemnego, najprawdopodobniej czarnego i podczas wykonywania manewru uszkodził zaparkowanego mercedesa. Żadna z kamer nie zarejestrowała numerów rejestracyjnych pojazdu, a jedynie cząstkowy obraz osoby oraz pojazdu.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny. Informację można przekazać pod numerem telefonu 47 7511378 powołując się na numer sprawy L. dz. III E 8331/22.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (3)

  karol, w dniu 10-03-2023 17:00:19 napisał:

  Jesli pies szczeka i zakłocaa spokoj sasiadą, art.51 par.1kw , kto n krzykiem,hałasem alarmem lub innym wybrykiemałoca spokój ,porządek publiczny,spoczynek noccny albo wywoluje zgorszenie w miejscu publicznym podlega karze aresztu,ograniczenia wolnosci albo grzywny.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  ja, w dniu 10-03-2023 19:13:46 napisał:

  to zdjęcie to było ziemniakiem robione ??

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Z, w dniu 10-03-2023 19:41:35 napisał:

  Taaaa...no sam on!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Lolita, w dniu 10-03-2023 20:23:07 napisał:

  Zdjęcie bardzo wyraźne że aż chcę się pomóc

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Hahaha, w dniu 10-03-2023 23:56:37 napisał:

  Kargul haha

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Gogol, w dniu 11-03-2023 08:50:58 napisał:

  Tak

  odpowiedz

  • 1 (1)

  monitoring, w dniu 11-03-2023 10:27:40 napisał:

  skoro poruszał się po parkingu galerii to zapewne był też w samej galerii gdzie jest dużo innych kamer, które zarejestrowały tego człowieka o wiele wyraźniej.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
20PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Fotokalendarze A3
35PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Czy można mrozić jajka? Bezpieczne i prawidłowe przechowywanie

Jajo to produkt zaskakująco trwały. Może być pyszne i w pełni wartościowe przez miesiąc, a nawet #dwa miesiące od daty zniesienia! Jak to możliwe? Wystarczy przestrzegać kilku za-sad. Przygotowaliśmy krótki poradnik na temat tego, jak bezpiecznie i prawidłowo prze-chowywać jaja – te surowe i te ugotowane.

(czytaj więcej)