Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2024

Rozpoznajesz te osoby? Postępowanie w sprawie pobicia (film)

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci z Komisariatu Policji #Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek ze sprawą, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. Zdarzenie miało miejsce 3 maja 2024r. około godz. 23:00 w Bydgoszczy, na ulicy Kordeckiego.

Funkcjonariusze zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Wojska Polskiego 4F lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 52 16, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 lub za pomocą maila: dyżurny-szwederowo@bg.policja.gov.pl powołując się na znak sprawy L.dz. II Kr 1577/24.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Cb, w dniu 05-06-2024 12:07:55 napisał:

  W Bydgoszczy policjanci jak zwykle ciężko pracują a nakielscy długi weekend majowy najchętniej to by cały rok mieli bo najlepiej jest karać kierowców no i oczywiście festyny i przedszkola tam się najwięcej wykazują z nudów zaczęli już nawet dilerkę na pocztowej to jest policja z prawdziwego zdarzenia.

  odpowiedz

  • -1 (9)

  Micki , w dniu 05-06-2024 12:09:49 napisał:

  Do CB co się dziwisz jaki rząd taka POlicja.

  odpowiedz

  • 0 (8)

  a, w dniu 05-06-2024 13:29:01 napisał:

  Micki, ale ktoś ci zrył banię

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
KOBIZE
500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)