Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

01 września 2021

Rozpoczęcie roku szkolnego w „Staszicu”. Uczniowie poznali swoich wychowawców

fot. MM

fot. MM

1 września w hali widowiskowo–sportowej przy# Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica dokonano oficjalnej inauguracji roku szkolnego 2021/2022. Przybyłych na uroczystość nauczycieli oraz uczniów klas pierwszych powitał dyrektor szkoły Dariusz Betscher.
Po wprowadzeniu sztandaru oraz odegraniu Mazurka Dąbrowskiego, uczniowie poszczególnych klas poznali swoich wychowawców:
I A (Liceum Ogólnokształcące) – wychowawca Monika Rydzyńska
I B (Technikum Organizacji Turystyki) – wychowawca Krzysztof Borus
I C (Technikum Ekonomiczne oraz Rachunkowości) – wychowawca Dorota Januszewska
I D (Technikum Logistyczne oraz Reklamy) – wychowawca Monika Pilarska
I E (Technikum Informatyczne) – wychowawca Maciej Daniel
 
W dalszej kolejności powitano również naowych nauczycieli, którzy dopiero rozpoczynają swoją pracę w nakielskim „Staszicu”. Oprócz powitań, przyszedł także czas na pożegnania. Nauczyciele oraz uczniowie podziękowali za wieloletnią pracę pedagogowi szkolnemu Małgorzacie Sass-Jakóbczyk, która w roku bieżącym odeszła na emeryturę.
Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Nowoczesny styl
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble młodzieżowe systemowe
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)