Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:

21 lipca 2021

Rozegrali wakacyjny turniej w piłce nożnej. Znamy już zwycięzcę

fot. pow.

fot. pow.

Letni Turniej Piłki Nożnej Orlik Kcynia 2021 dla# uczniów Szkoły Podstawowej został rozegrany w dniu 08 lipca 2021 na boisku sportowym Orlika w Kcyni.

Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny. Mecze rozegrane zostały systemem "każdy z każdym", czas gry 2x10 minut. W czasie rozgrywek wyłoniono najlepszego bramkarza, zawodnika, króla strzelców.

Zawody zorganizował, przeprowadził i sędziował Marek Sobczak nauczyciel wychowania fizycznego Lokalny Animator Sportu na boisko Orlik w Kcyni przy ul. Bolesława Pobożnego 1. Zawody zostały zorganizowane i przeprowadzone w ramach programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Lokalny Animator Sportu 2021, dla którego operatorem jest Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą
w Warszawie.

 

 Nazwa drużyny

Carlitos

Banditos

Planeta

Sokół

Hiszpańskie

Kreciki

 punkty

zdobyte bramki

 

miejsce

1.

Carlitos

Banditos

 

2:0

4:0

6

6:0

1

2.

Planeta

Sokół

0:2

 

1:1

1

1:3

2

3.

Hiszpańskie

Kreciki

0:4

1:1

 

1

1:5

3

1. Carlitos Banditos - Hiszpańskie Kreciki 4:0 bramki: Majda Marcel 2, Kostecki Oliwier 2
2. Carlitos Banditos - Planeta Sokół 2:0 bramki: Kostecki Oliwier 2
3. Planeta Sokół - Hiszpańskie Kreciki 1:1 bramki: Zakrzewski Piotr 1, Mrówka Nikodem 1

Tytuły klasyfikacji indywidualnej:

Król strzelców Kostecki Oliwier 4 bramki
Najlepszy zawodnik Majda Marcel
Najlepszy bramkarz Pacała MateuszNajmłodszy zawodnik Janowicz Filip

Składy drużyn:

Carlitos Banditos

1. Pacała Mateusz
2. Majda Marcel
3. Szczepański Franciszek
4. Kostecki Oliwier
5. Pawlicki Adam
6. Kuzia Daniel

Planeta Sokół

1. Matuszak Bartek
2. Kiełczyński Nikodem
3. Obremski Filip
4. Stachowicz Hubert
5. Musiał Igor
6. Mrówka Nikodem
7. Janowicz Filip
8. Kalinowski Kacper

Hiszpańskie Kreciki

1. Krzeszewski Hubert
2. Rocławski Norbert
3. Bachnicki Filip
4. Andrzejewski Jędrek
5. Grzegorek Jakub
6. Majchrzak Wiktor
7. Rocławski Kacper
8. Marczak Franciszek
9. Zakrzewski Piotr

Materiał: Marek Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jedni na urlop, drudzy do biur. Powroty firm do pracy stacjonarnej

Co czwarta firma spodziewa się powrotu do biura w# czasie wakacji. Ponad 70% firm zapytanych przez Dailyfruits przewiduje powrót do biura w 2021 roku. Jak pokazały wyniki badania „Powrót firm do biura a pandemia Covid-19”, szybciej wrócą firmy pracujące hybrydowo – w tym gronie aż 91% spodziewa się całkowitego powrotu do biur w 2021 roku. Na jakich zasadach firmy będą wracać? Co myślą o powrotach pracownicy?

(czytaj więcej)
0

Alkohol i brawura. Główne przyczyny wypadków nad wodą

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, tylko w# miniony weekend utonęło w Polsce 13 osób, a od początku czerwca już w sumie 116. Alkohol, brawura, niedostateczne umiejętności oraz skoki do wody - są od lat wymieniane jako główne przyczyny wypadków nad wodą. Nie można jednak zapominać, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo wczasowiczów spoczywa również na właścicielach i administratorach kąpielisk.

(czytaj więcej)
0

Kredyt na wakacje. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Nadeszły upragnione wakacje. Tysiące Polaków wypoczywają nad# polskim morzem, w górach lub za granicą, korzystając z tego, że znowu możemy swobodnie się przemieszczać, a życie wraca do normalności po pandemii. Płacimy za to wysoką cenę i dosłownie, bo koszty zorganizowania letniego urlopu w porównaniu do ubiegłego sezonu, w zależności od destynacji i wybranego komfortu, wzrosły nawet o 70 proc. Nie jest to zaskakujące zjawisko, ponieważ branża turystyczne chce odrobić straty po zeszłorocznych obostrzeniach. Jesteś w tej grupie, która jeszcze nie zaplanowała wypoczynku, bo odstraszają Cię wysokie koszty? Myślisz o zaciągnięciu kredytu na wakacje, ale obawiasz się, czy to dobry pomysł, bo korona-kryzys jeszcze nie minął, a w mediach straszą, że „prawdziwa” recesja dopiero ma przyjść? Głowa do góry! W nowym cyklu poradnikowym Intrum „Ogarniam finanse” radzimy, jak bezpiecznie i „mądrze” pożyczyć pieniądze na zorganizowanie wyjazdu, by z wakacji nie wrócić z finansowym kacem i nie wpaść w poważne kłopoty finansowe.

(czytaj więcej)
0

Oszczędności ma co piąty Polak. Wpływ na to miała pandemia

Wiele osób dopiero w obliczu kryzysu wywołanego# koronawirusem zdało sobie sprawę, jak niepewna może się nagle stać ich sytuacja finansowa. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, choć 35 proc. ankietowanych deklaruje, że stara się zawsze odkładać trochę pieniędzy, aż 19 proc. odpowiedziało, że dopiero pandemia uświadomiła im, jak ważne jest posiadanie oszczędności. Dane zgromadzone w BIG InfoMonitor oraz w bazie BIK pokazują, że nie brakuje powodów, by z większą rozwagą podchodzić do zarządzania domowymi budżetami – na koniec maja suma zaległych zobowiązań ponad 2,7 mln osób sięgnęła 79,4 mld zł.

(czytaj więcej)