Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

04 lipca 2022

Rozbój i kradzieże na stacjach paliw. Policja ustaliła sprawcę

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

W miniony weekend na dwóch stacjach paliw w # regionie doszło do kradzieży i rozboju. Policja wie kto za tym stoi, a jego zatrzymanie jest kwestią czasu.

Do pierwszej kradzieży na stacji paliw w miejscowości Brzoza doszło w sobotę, 2 lipca o godzinie 12:20. - Mężczyzna podjechał, zatankował a następnie zaatakował pracownika stacji, żeby móc ukraść paliwo o wartości 1300 zł - przekazała kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz. Następnego dnia, 3 lipca po godzinie 05:00 rano ten sam mężczyzna dokonał kradzieży na stacji paliw zlokalizowanej przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy.

Zatankował samochód oraz paliwo do czterech plastikowych kanistrów o łącznej wartości 1050 zł i odjechał. Bydgoska policja ustaliła, że sprawcą kradzieży oraz rozboju ma być 19-letni mieszkaniec Potulic. Jego zatrzymanie, jak przekazała kom. Lidia Kowalska to tylko kwestia czasu. Za kradzież rozbójniczą może mu grozić nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (18) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (7)

  Smercz, w dniu 04-07-2022 14:53:04 napisał:

  Po co takie coś jest....

  odpowiedz

  • -7 (25)

  Tankujący odczuwający biede, w dniu 04-07-2022 16:01:37 napisał:

  Gdyby paliwo było tańsze pewnie by za nie zapłacil, obecna sytuacja na stacji paliw go do tego zmusiła. Kradzież zawsze jest czymś złym, ale on nie okradł prywatnej osoby tylko bogaty Orlen.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (4)
  • 7 (11)

  mn, w dniu 04-07-2022 19:06:42 napisał:

  Jak kogoś nie stać na paliwo są autobusy i pociągi. To jest zwykły bandytyzm.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  klawisz, w dniu 04-07-2022 19:29:38 napisał:

  tatuś będzie pilnował

  odpowiedz

  • -2 (12)

  Micki, w dniu 05-07-2022 05:46:57 napisał:

  Nakielskie pały najlepiej w całej Polsce to potrafią karać kierowców bo to najłatwiejsza kasa i chwaląc się swoimi osiągnięciami jacy to oni są wspaniali na Nakło 24 i oczywiście brakiem możliwości komętowania własnej samochwalby . Cenzura gorsza niż za PRLu. Za miedzą u okupanta to robią łapanki ale na naszych jak i również w innych krajach ale nasze pałki są prawdopodobnie zbyt tępi by zatrzymać obcokrajowca lepiej swoich karać a może są jak Tusk .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (3)

  Kukuryku, w dniu 05-07-2022 08:29:46 napisał:

  Tatuś też niedługo dołączy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Rudeusz, w dniu 10-07-2022 08:10:46 napisał:

  Tatuś do Świecia chce go wywieźć, że niby niepoczytalny

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Łyli, w dniu 10-07-2022 09:17:35 napisał:

  A gdzie pracuje ten tata?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Rudeusz, w dniu 10-07-2022 14:44:32 napisał:

  Kubuś szykuj się

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Wici, w dniu 27-07-2022 21:43:29 napisał:

  A o wtorku nic nie ma byłem po papieroski w Brzozie na stacji przed północom i tez wyjechali autkiem pełnym z bankami w środku a dwie panie na stacji nie wiedziały co mają robic

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Konstrukcje stalowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)