Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

10 stycznia 2022

Przypuszczenia policjantów się potwierdziły. 37-latek był pijany

fot. policja.gov.pl

fot. policja.gov.pl

Zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, a także# wysoka grzywna i zakaz prowadzenia aut za jazdę bez uprawnień, to konsekwencje, jakie grożą pijanemu kierowcy, którego z ruchu wyeliminowali policjanci z kcyńskiego komisariatu.

W minioną sobotę (08.01.22), w Kcyni na ul. Szubińskiej, patrol z miejscowego komisariatu skontrolował forda galaxy, za którego kierownicą siedział 37-latek.

Zachowanie kierowcy i sposób wypowiedzi pozwoliły mundurowym przypuszczać, że mężczyzna jest pijany, co szybko zweryfikowano. Użyty alkomat nie pozostawił złudzeń i wykazał w organizmie kontrolowanego ponad półtora promila alkoholu. Mundurowi sprawdzili też personalia podejrzanego w policyjnej bazie i okazało się, że w ogóle nie posiada on wymaganych uprawnień.

Mieszkaniec szubińskiej gminy dochodził do siebie pod opieką rodziny. Dzisiaj (10.01.22) przedstawiono mu zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i jazdę bez uprawnień. O jego losach zdecyduje sąd, do którego policjanci przekażą materiały zgromadzone w sprawie.

Za prowadzenie pojazdu „na podwójnym gazie” grożą 2 lata więzienia, za jazdę bez wymaganych uprawnień wysoka grzywna i zakaz prowadzenia aut.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    se mła, w dniu 11-01-2022 11:38:48 napisał:

    Polski Wał go wykończył i na trzeźwo nie mógł tego znieść, nic dziwnego

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)