Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

22 lipca 2021

Przyczepa kempingowa w ogniu. Wezwano trzy zastępy straży

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Dzisiaj krótko przed godziną 12 straż pożarna prowadziła# działania w Mroczy.

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nakle zostało powiadomione w czwartek, 22 lipca o godzinie 11.55 o pożarze przyczepy kempingowej na jednej z posesji znajdującej się przy ulicy Łobżenickiej w Mroczy. Skierowano trzy zastępy – dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła oraz jeden z OSP Mrocza. Z informacji przekazanych przez st. kpt. Bartosza Walkowiaka, oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle, wynika, że pożar został ugaszony przez właściciela jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów na miejsce.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ahu, w dniu 23-07-2021 00:27:30 napisał:

  Omek co ty robisz

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Hmmm, w dniu 23-07-2021 08:56:06 napisał:

  CIEKAWE JAK NA ŁOBŻENISKIEJ NIE MA WIATRAKOW

  odpowiedz

  • 0 (0)

  mieszkanka, w dniu 24-07-2021 16:10:01 napisał:

  Ciekawa ta przyczepa! Nie wiedziałam, że mam takie widoki na Łobżenickiej. Redaktorku, jak wstawiasz zdjęcie to wybierz prawdziwe, a nie takie z d..y wzięte!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
MEBLE PIOTR PASIEKA
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)