Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:

08 czerwca 2021

Przedszkolaki zaangażowały się w akcję ministra. Placówka dostała certyfikat

fot. pow.

fot. pow.

Grupa przedszkolna nr V "Maki" z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w# Nakle nad Notecią, wzięła udział w programie EkoEksperymentarium realizowanym pod patronatem Ministra Środowiska i Klimatu, zgodnie z wymogami podstawy programowej z zakresu edukacji przyrodniczej, uzyskując certyfikat "Mistrza Ekologii".

Dzieciom i pani nauczyciel - Krystynie Duda serdecznie gratulujemy!

Materiał powierzony 

Oceń artykuł: 39 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Vx, w dniu 08-06-2021 12:54:28 napisał:

  Przepięknie. Brawo!!!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Rodzic, w dniu 08-06-2021 12:59:21 napisał:

  Najlepsza (dobrze uczy, mobilizuje, współpracuje) i najfajniejsza wychowawczyni :-) wiele sukcesów!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  DANIEL, w dniu 08-06-2021 14:18:56 napisał:

  Bravo dzieci !!! Pani Krysiu bez kręcenia filmików na pokaz - dajecie radę nawet w sejmie ! Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Mariusz, w dniu 08-06-2021 14:22:15 napisał:

  SUPER !!!

  odpowiedz

  • 2 (2)

  krzysiek, w dniu 08-06-2021 16:29:36 napisał:

  ale wypiął pierś ten w białym ha ha. świetno !

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  rodzic, w dniu 08-06-2021 18:30:13 napisał:

  SUPER

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Janek, w dniu 08-06-2021 19:37:43 napisał:

  Gratulacje

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Magda, w dniu 08-06-2021 20:03:05 napisał:

  brawo

  odpowiedz

  • 1 (3)

  obserwator, w dniu 08-06-2021 20:47:46 napisał:

  Pani Krysiu gratulacje dla dzieci a w szczególności dla pani zaangażowanie w pracy z dziećmi Wnosi pani wiele dobrego w ich pracę i wychowanie Brawo

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Meble łazienkowe
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Meble kuchenne
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
MEBLE PIOTR PASIEKA
Budowa hal
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
0

Jedni na urlop, drudzy do biur. Powroty firm do pracy stacjonarnej

Co czwarta firma spodziewa się powrotu do biura w# czasie wakacji. Ponad 70% firm zapytanych przez Dailyfruits przewiduje powrót do biura w 2021 roku. Jak pokazały wyniki badania „Powrót firm do biura a pandemia Covid-19”, szybciej wrócą firmy pracujące hybrydowo – w tym gronie aż 91% spodziewa się całkowitego powrotu do biur w 2021 roku. Na jakich zasadach firmy będą wracać? Co myślą o powrotach pracownicy?

(czytaj więcej)
0

Alkohol i brawura. Główne przyczyny wypadków nad wodą

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, tylko w# miniony weekend utonęło w Polsce 13 osób, a od początku czerwca już w sumie 116. Alkohol, brawura, niedostateczne umiejętności oraz skoki do wody - są od lat wymieniane jako główne przyczyny wypadków nad wodą. Nie można jednak zapominać, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo wczasowiczów spoczywa również na właścicielach i administratorach kąpielisk.

(czytaj więcej)
0

Kredyt na wakacje. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Nadeszły upragnione wakacje. Tysiące Polaków wypoczywają nad# polskim morzem, w górach lub za granicą, korzystając z tego, że znowu możemy swobodnie się przemieszczać, a życie wraca do normalności po pandemii. Płacimy za to wysoką cenę i dosłownie, bo koszty zorganizowania letniego urlopu w porównaniu do ubiegłego sezonu, w zależności od destynacji i wybranego komfortu, wzrosły nawet o 70 proc. Nie jest to zaskakujące zjawisko, ponieważ branża turystyczne chce odrobić straty po zeszłorocznych obostrzeniach. Jesteś w tej grupie, która jeszcze nie zaplanowała wypoczynku, bo odstraszają Cię wysokie koszty? Myślisz o zaciągnięciu kredytu na wakacje, ale obawiasz się, czy to dobry pomysł, bo korona-kryzys jeszcze nie minął, a w mediach straszą, że „prawdziwa” recesja dopiero ma przyjść? Głowa do góry! W nowym cyklu poradnikowym Intrum „Ogarniam finanse” radzimy, jak bezpiecznie i „mądrze” pożyczyć pieniądze na zorganizowanie wyjazdu, by z wakacji nie wrócić z finansowym kacem i nie wpaść w poważne kłopoty finansowe.

(czytaj więcej)
0

Oszczędności ma co piąty Polak. Wpływ na to miała pandemia

Wiele osób dopiero w obliczu kryzysu wywołanego# koronawirusem zdało sobie sprawę, jak niepewna może się nagle stać ich sytuacja finansowa. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, choć 35 proc. ankietowanych deklaruje, że stara się zawsze odkładać trochę pieniędzy, aż 19 proc. odpowiedziało, że dopiero pandemia uświadomiła im, jak ważne jest posiadanie oszczędności. Dane zgromadzone w BIG InfoMonitor oraz w bazie BIK pokazują, że nie brakuje powodów, by z większą rozwagą podchodzić do zarządzania domowymi budżetami – na koniec maja suma zaległych zobowiązań ponad 2,7 mln osób sięgnęła 79,4 mld zł.

(czytaj więcej)