Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

19 maja 2023

Przedszkolaki wzięły udział w lekcjach bibliotecznych. Wspólne zwiedzanie

fot. Miejsko-Gminna biblioteka Publiczna w Mroczy

fot. Miejsko-Gminna biblioteka Publiczna w Mroczy

W dniach od 15.05.2023r. do 19.05.2023r. Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w# Mroczy odwiedziły wszystkie grupy dzieci z Przedszkola Miejskiego w Mroczy.

Podczas wizyty w bibliotece dzieci dowiedziały się czym jest biblioteka, na czym polega praca bibliotekarza, jak należy zachować się w bibliotece oraz jak wypożycza się książki. Celem lekcji było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książek. Przedszkolaki zostały zachęcone do odwiedzin w bibliotece i przystąpienia do akcji czytelniczej „Mała Książka to Wielki Człowiek”. Podsumowaniem lekcji było wspólne zwiedzanie biblioteki.

Materiał: Dominika Kłosińska / Miejsko-Gminna biblioteka Publiczna w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)