Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

12 listopada 2021

Przedszkolaki bawiły się przy znanych rytmach. Bal postaci z bajek

fot. pow.

fot. pow.

Jak co roku na początku listopada w przedszkolu ,,Donald” odbył się# ,,Bal Postaci Z Bajek”, który dostarczył naszym małym milusińskim mnóstwa pozytywnych emocji.

Od samego ranka dzieci w strojach ulubionych bajkowych bohaterów przybywały do przedszkola, aby wspólnie świętować, tańczyć i bawić się. Przy znanych przedszkolnych rytmach wszystkie grupy brały udział w balu tworząc : koła, pociągi i wężyki. Nasi mali milusińscy wzięli udział w zabawach tanecznych z balonami, zabawach naśladowczych oraz tych z użyciem chusty animacyjnej.
Podczas zajęć przedszkolaki miał okazję wziąć udział w bajkowym pokazie mody, podczas którego zaprezentowały swoje stroje, przedstawiały się i określały z jakiej bajki pochodzą. Dzieci: rozpoznawały i dopasowywały baśniowe atrybuty do wybranych postaci, składały obrazki z puzzli, rozpoznawały bajkowe postaci na obrazkach, odpowiadały na pytania i rozwiązywały zadania w quizie wiedzy o bajkach, a także wykonywały zadania matematyczne.

Podczas odpoczynku od zabaw tanecznych Donaldziaki mogli posilić się słodkimi niespodziankami przygotowanymi specjalnie na ten dzień. Dzieci pełne wrażeń i pozytywnych emocji opowiedziały swoim rodzicom o tym magicznym balu.

Materiał: Mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)