Dziś mamy 30 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

Pożegnano dyrektora szkoły. Niektórzy bardzo się wzruszyli...

fot. SP Kowalewo

fot. SP Kowalewo

Choć dzień zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji #kojarzy się zwykle radośnie, to w Szkole Podstawowej w Kowalewie nie zabrakło łez i wzruszeń.

Po 15 latach pracy na emeryturę odszedł Dyrektor szkoły Adam Hak. To nie było zwykłe zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozdania świadectw i nagród dla najlepszych uczniów połączono z zakończeniem pracy Dyrektora Adama Haka, który z końcem roku szkolnego 2021/2022 odejdzie na zasłużoną emeryturę. Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie podziękowano za wieloletnią pracę w oświacie, troskę o dobre imię szkoły oraz starania, które włożył w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży. Pan Adam Hak pełni funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie, (wcześniej Zespołu Szkół w Kowalewie) od 1 września 2007 r. Pracował także w Szkole Podstawowej w Słupach, Szkole Podstawowej w Królikowie i Gimnazjum nr 2 w Szubinie. Posiada 42-letni staż pracy pedagogicznej. Pan Adam cieszył się dużym autorytetem i szacunkiem wśród uczniów, rodziców oraz grona pedagogicznego. Świadczyły o tym liczne podziękowania wyrażone w słowach, śpiewach i upominkach.

Specjalne podziękowania na ręce ustępującego dyrektora złożyli nauczyciele, uczniowie, przedstawiciele Rady Rodziców, Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, ks. kan. Leszek Kroll oraz zaproszeni goście. Dziękujemy również za dokonania, którymi zapisał się Pan na trwałe w historii szkoły oraz w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców. Panu Adamowi życzymy wielu spokojnych i radosnych chwil, zrealizowania własnych celów oraz wielu lat życia wypełnionego radością i satysfakcją ze spełnionej misji pedagogicznej.

Materiał: Karolina Mrówczyńska-Król / SP Kowalewo

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Otwarto nową siedzibę Archiwum Państwowego. Można zwiedzić gmach

Archiwum Państwowe w Bydgoszczy, po kilkudziesięciu latach starań#, ma w końcu nową siedzibę!

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)