Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 sierpnia 2022

Pożar samochodu osobowego! Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej

fot. OSP Wojnowo

fot. OSP Wojnowo

Wczoraj (1 sierpnia) w Szczutkach wybuchł pożar samochodu osobowego. Na miejscu# działały 3 zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:04. Na miejsce zadysponowano łącznie trzy zastępy straży pożarnej: jeden z OSP Wojnowo i dwa z JRG 3 Bydgoszcz. Działania straży opierały się na ugaszeniu pożaru za pomocą prądów wody i zabezpieczeniu pojazdu oraz pobliskiej ściółki. Na czas prowadzenia działań, druhowie kierowali ruchem.

Źródło: OSP Wojnowo

Aktualizacja

Z informacji przekazanych nam przez oficera prasowego KM PSP Bydgoszcz, st. kpt. Karola Smarza, prawdopodobną przyczyną wybuchu pożaru było zwarcie w elektryce pojazdu marki Renault Clio, w wyniku czego ogień zdążył doszczętnie strawić samochód. Wstępnie przypuszcza się, że szkody wyniosły około 5 tys. złotych. Płomienie udało się ugasić za pomocą dwóch prądów wody.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Budowa hal
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)