Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022
(ustalenia policji)

Pożar samochodu ciężarowego! Droga zablokowana

fot. BG

fot. BG

Dzisiaj, 3 sierpnia 2022 roku około godz. 16.30 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego #na trasie Ślesin - Trzeciewnica.

Ciężarówka przewożąca zboże z niewyjaśnionych przyczyn zaczęła płonąć.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, m.in. OSP Nakło, OSP Ślesin, OSP Cukrownia oraz PSP nr 1 w Nakle, które prowadziły czynności ratowniczo - gaśnicze.

Ustalenia policji:

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk kierując samochodem marki Volvo zauważył ogień wydobywający się z pojazdu. Zjechał z drogi i zatrzymał się - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. 

Kierowca był trzeźwy i nie ucierpiał w pożarze pojazdu. W związku z pożarem samochodu, ruch przez kilka godzin odbywał się w sposób wahadłowy.

Policja wyjaśnia dalsze okoliczności zdarzenia.

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • -8 (10)

  Prażanowska, w dniu 03-08-2022 18:58:48 napisał:

  A nasych strażuf ni ma ?

  odpowiedz

  • -3 (27)

  Janusz, w dniu 03-08-2022 20:20:32 napisał:

  4 wozy straży do pożaru jednej ciężarówki,4-5 wozów do dachowania jednego pojazdu osobowego i jedna karetka...4 wozy to średnio ok 16-20 ludzi, 1 karetka 2 max 3 osoby.komentarz chyba zbędny.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (16)

  Klara, w dniu 03-08-2022 22:09:41 napisał:

  Kilku robi reszta stoi

  odpowiedz

  • 23 (35)

  Dgt, w dniu 03-08-2022 22:36:12 napisał:

  Mówię cały czas że na tym portalu kometujacy to debile. Czy w Nakle i okolicach nie ma normalnych ludzi,tylko idioci. Wszystko wiedzący jak by w Karnowie skończyli Oxford.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (22)

  do Dgt, w dniu 04-08-2022 04:58:40 napisał:

  masz racje zobacz jak na TVPropaganda i TVPiS-info tak samo o19.30 propagandowe wieści jak za komuny --- nie daleko spadnie jabłko od jabłoni --hejt za hejtem

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ciach, w dniu 04-08-2022 13:31:47 napisał:

  Do Dgt debil to cię zrobił i tylko tlen zabierasz Widzisz sam jesteś na tym poziomie co tu wypisujący swoje wypociny bo twój poziom inteligencji jest taki sam więc swój swego znajdzie To gdzie ty mieszkasz, że w tym regionie nie ma normalnych ludzi łącznie z Tobą

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)