Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 września 2023

Powrót w lepszych nastrojach. Kolejny turniej w Kołaczkowie

fot. UKS Pelikan Szubin

fot. UKS Pelikan Szubin

Po drugiej kolejce ligowej ##OdPasjiDoFutbolu Orlicy E1 UKS Pelikan Szubin wracają do domu w #lepszych nastrojach niż tydzień temu.

Dzisiaj nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Przespaliśmy tylko kilka momentów w pierwszym spotkaniu, co pozwoliło drużynie Gwiazdy Bydgoszcz strzelić kilka bramek. Na kolejny turniej zapraszamy do Kołaczkowa, gdzie będziemy grać w roli gospodarza.

Materiał: Marcin Studziński / UKS Pelikan Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)