Dziś mamy 16 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

19 września 2023

Powakacyjne spotkanie na korcie. Turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

W pierwszy powakacyjny poniedziałek na korcie ziemnym w #Kcyni odbył się pierwsze zajęcia drugiego półrocza, połączone z turniejem tenisowym dla dzieci i młodzieży organizowanym przez KST „Nasz kort” w Kcyni w ramach realizacji projektu pt. „Rozwój i promocja tenisa ziemnego na terenie Gminy Kcynia w 2023 roku” dofinansowanego z budżetu Gminy Kcynia w ramach otwartego konkursu ofert 1/2023 "SPORT".

Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych dla dzieci i młodzieży na inauguracje drugiego semestru zajęć tenisowych organizowanych przez Kcyńskie  Stowarzyszenie w ramach przedszkola tenisowego i szkółki tenisowej.  W najmłodszej grupie zajęcia odbyły się w formie zabawy a dla wszystkich uczestników przygotowane były pamiątkowe medale, nagrody rzeczowe oraz pyszne lody.   W grupie młodzieży  do rywalizacji przystąpiło czworo zawodników. Rywalizacja była zacięta, ale najwyższy poziom i zwycięstwo w turnieju wywalczyła Amelia Witczak - I miejsce. II miejsce - Natalia Majchrzak, III miejsce - Amelia Ficek, IV miejsce - Krzysiu Polowiec. Za otrzymane miejsca wręczono medale oraz nagrody rzeczowe.

Turniej rozpoczął drugie półrocze zajęć tenisowych. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, które chciały by rozpocząć lub kontynuować przygodę z tak piękną dyscyplin sportu jaką jest tenis ziemny.

Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort”

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)