Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

19 września 2023

Powakacyjne spotkanie na korcie. Turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

W pierwszy powakacyjny poniedziałek na korcie ziemnym w #Kcyni odbył się pierwsze zajęcia drugiego półrocza, połączone z turniejem tenisowym dla dzieci i młodzieży organizowanym przez KST „Nasz kort” w Kcyni w ramach realizacji projektu pt. „Rozwój i promocja tenisa ziemnego na terenie Gminy Kcynia w 2023 roku” dofinansowanego z budżetu Gminy Kcynia w ramach otwartego konkursu ofert 1/2023 "SPORT".

Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych dla dzieci i młodzieży na inauguracje drugiego semestru zajęć tenisowych organizowanych przez Kcyńskie  Stowarzyszenie w ramach przedszkola tenisowego i szkółki tenisowej.  W najmłodszej grupie zajęcia odbyły się w formie zabawy a dla wszystkich uczestników przygotowane były pamiątkowe medale, nagrody rzeczowe oraz pyszne lody.   W grupie młodzieży  do rywalizacji przystąpiło czworo zawodników. Rywalizacja była zacięta, ale najwyższy poziom i zwycięstwo w turnieju wywalczyła Amelia Witczak - I miejsce. II miejsce - Natalia Majchrzak, III miejsce - Amelia Ficek, IV miejsce - Krzysiu Polowiec. Za otrzymane miejsca wręczono medale oraz nagrody rzeczowe.

Turniej rozpoczął drugie półrocze zajęć tenisowych. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, które chciały by rozpocząć lub kontynuować przygodę z tak piękną dyscyplin sportu jaką jest tenis ziemny.

Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort”

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni. Oficjalne pożegnanie lata

Dzisiaj do Polski zawitała jesień. #Nowa pora roku rozpoczęła się dokładnie o godz. 8.49.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)