Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

04 lipca 2022

Poszukiwany za groźby i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Już za kratami

fot. policja mazowiecka

fot. policja mazowiecka

Na ponad 2 lata trafił do zakładu karnego 45-latek, którego #sąd w Szubinie poszukiwał za groźby i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna został zatrzymany w minioną sobotę przez mundurowych z szubińskiego komisariatu.

W ubiegłym miesiącu szubińska policja wszczęła poszukiwania za 45-latkiem, który winien przebywać w zakładzie karnym za groźby i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Decyzję o doprowadzeniu mężczyzny do placówki penitencjarnej podjął miejscowy sąd.

Poszukiwany cieszył się wolnością do minionej soboty (02.07.22), kiedy to mundurowi ustalili lokal, gdzie mężczyzna się ukrywał. Zastany tam 45-latek nie krył zdziwienia wizytą mundurowych. Formalnością było sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie i potwierdzenie faktu prowadzonych za nim poszukiwań.

Zatrzymany jeszcze tego samego dnia został dowieziony do zakładu karnego. Tam, zgodnie z decyzją sądu, spędzi 2 lata i 2 miesiące.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (6)

  Pdw, w dniu 04-07-2022 11:56:44 napisał:

  G.Łuszek wrócił do Szubina i już sypie xD

  odpowiedz

  • 2 (6)

  nikuś, w dniu 05-07-2022 10:15:17 napisał:

  Jestem za tym aby więzienia były więzieniami a nie sanatoriami czy domami wypoczynkowymi. Więzień powinien być tam więziony w taki sposób by po wyjściu na wolność wolałby się powiesić, niż tam wrócić! Powinna wrócić też kara chłosty np. 20 batów przed każdym posiłkiem.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ciumcia Rumcia , w dniu 11-07-2022 23:12:15 napisał:

  Uważam że więźniowie powinni być gwałceni przed każdym posiłkiem jak i po

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)