Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:

19 lipca 2021

Pomimo starań i walki nie udało się. Zawody pływackie w Oświęcimiu

fot. pow.

fot. pow.

"Dziś jestem lepszy niż byłem wczoraj ale# nie tak dobry jak będę jutro."

Takimi słowami można podsumować uczestnictwo naszego Klubu w Mistrzostwach Polski 15 latków. Pomimo starań i walki nie udało się z Pływalni w Oświęcimiu przywieźć upragnionego medalu. Na pochwałę jednak zasługuje każdy zawodnik, który nie poddał się, poprawił swoje życiowe rezultaty i miał odwagę sięgać po marzenia. Zgodnie nasi młodzi Pływacy przyznają, że koniec jednych zawodów jest początkiem przygotowań do kolejnych startów. Podczas zawodów pływacy łącznie poprawili 16 rekordów życiowych a każdy start był cenną lekcją na przyszłość.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli nam w przygotowaniach do rywalizacji i organizacji wyjazdu na zawody.

Dziękujemy naszej rodzimej pływalni Naquarius i spółce Nakielski Sport za to, że wierzyli w nas i podczas trudnego czasu pandemii umożliwili nam proces szkolenia. To dzięki systematycznej pracy na basenie mogliśmy przygotować się do najważniejszych zawodów sezonu.

Dziękujemy Gminie Nakło nad Notecią za wsparcie klubu w projektach dla organizacji pozarządowych, dzięki której mogliśmy zorganizować wyjazd.

Na koniec dziękujemy zaangażowanym rodzicom, trenerom, nauczycielom i instruktorom, którzy prowadząc młodego pływaka uczą go systematycznej pracy, dają oparcie i pomagają sięgać marzeń. Za pomoc podczas pobytu w Oświęcimiu dziękujemy Państwu Skubiszewskim, którzy fundując koszulki z zawodów miłym akcentem zakończyli wyjazd do Oświęcimia.
Na koniec gratulacje i słowa uznania dla każdego startującego na MP naszego zawodnika. Swoją postawą, determinacją i zaangażowaniem pokazali, że pływanie to nie tylko sport. To przygoda na całe życie.

Team 4 Nakło.

Pełna galeria zdjęciowa oraz wyniki dostępne na stronie www Klubu.

Materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jedni na urlop, drudzy do biur. Powroty firm do pracy stacjonarnej

Co czwarta firma spodziewa się powrotu do biura w# czasie wakacji. Ponad 70% firm zapytanych przez Dailyfruits przewiduje powrót do biura w 2021 roku. Jak pokazały wyniki badania „Powrót firm do biura a pandemia Covid-19”, szybciej wrócą firmy pracujące hybrydowo – w tym gronie aż 91% spodziewa się całkowitego powrotu do biur w 2021 roku. Na jakich zasadach firmy będą wracać? Co myślą o powrotach pracownicy?

(czytaj więcej)
0

Alkohol i brawura. Główne przyczyny wypadków nad wodą

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, tylko w# miniony weekend utonęło w Polsce 13 osób, a od początku czerwca już w sumie 116. Alkohol, brawura, niedostateczne umiejętności oraz skoki do wody - są od lat wymieniane jako główne przyczyny wypadków nad wodą. Nie można jednak zapominać, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo wczasowiczów spoczywa również na właścicielach i administratorach kąpielisk.

(czytaj więcej)
0

Kredyt na wakacje. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Nadeszły upragnione wakacje. Tysiące Polaków wypoczywają nad# polskim morzem, w górach lub za granicą, korzystając z tego, że znowu możemy swobodnie się przemieszczać, a życie wraca do normalności po pandemii. Płacimy za to wysoką cenę i dosłownie, bo koszty zorganizowania letniego urlopu w porównaniu do ubiegłego sezonu, w zależności od destynacji i wybranego komfortu, wzrosły nawet o 70 proc. Nie jest to zaskakujące zjawisko, ponieważ branża turystyczne chce odrobić straty po zeszłorocznych obostrzeniach. Jesteś w tej grupie, która jeszcze nie zaplanowała wypoczynku, bo odstraszają Cię wysokie koszty? Myślisz o zaciągnięciu kredytu na wakacje, ale obawiasz się, czy to dobry pomysł, bo korona-kryzys jeszcze nie minął, a w mediach straszą, że „prawdziwa” recesja dopiero ma przyjść? Głowa do góry! W nowym cyklu poradnikowym Intrum „Ogarniam finanse” radzimy, jak bezpiecznie i „mądrze” pożyczyć pieniądze na zorganizowanie wyjazdu, by z wakacji nie wrócić z finansowym kacem i nie wpaść w poważne kłopoty finansowe.

(czytaj więcej)
0

Oszczędności ma co piąty Polak. Wpływ na to miała pandemia

Wiele osób dopiero w obliczu kryzysu wywołanego# koronawirusem zdało sobie sprawę, jak niepewna może się nagle stać ich sytuacja finansowa. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, choć 35 proc. ankietowanych deklaruje, że stara się zawsze odkładać trochę pieniędzy, aż 19 proc. odpowiedziało, że dopiero pandemia uświadomiła im, jak ważne jest posiadanie oszczędności. Dane zgromadzone w BIG InfoMonitor oraz w bazie BIK pokazują, że nie brakuje powodów, by z większą rozwagą podchodzić do zarządzania domowymi budżetami – na koniec maja suma zaległych zobowiązań ponad 2,7 mln osób sięgnęła 79,4 mld zł.

(czytaj więcej)