Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

12 września 2022

Policyjna akcja na drogach powiatu. Nie obyło się bez mandatów

fot. archiwum

fot. archiwum

W niedzielę, 11 września policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego prowadzili na # powiatowych drogach działania pn.: „Motocykliczni”, które ukierunkowane były na wyegzekwowanie od kierujących motocyklami przestrzegania przepisów prawa drogowego. Nie obyło się bez mandatów.

W niedzielę, 11 września policjanci nakielskiej „drogówki” prowadzili na powiatowych trasach działania prewencyjne „Motocykliczni”, mające na celu egzekwowanie od kierujących motocyklami przestrzegania przepisów. Szczególną uwagę mundurowi zwracali na wykroczenia związane z nadmierną prędkością, ale też inne, które zagrażają bezpieczeństwu i porządkowi ruchu.

Łącznie skontrolowano 47 pojazdów, w tym również motocykle. Ujawniono 20 wykroczeń, z czego 14 związanych z jazdą z nadmierną prędkością. Nie obyło się bez mandatów, których policjanci nałożyli 10. 9 osób pouczono, a 1 sprawę rozstrzygnie sąd.

materiał: p.o. Oficera Prasowego KPP Nakło nad Notecią mł. asp. Zofia Wrzeszcz

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (13)

  Kpax, w dniu 12-09-2022 16:05:28 napisał:

  Pracuję i mieszkam od kilkunastu lat w różnych krajach. Takie zdjęcie to tylko w Polsce można zrobić. Polska to bandycki i opresyjny kraj w stosunku do swoich mieszkańców. Rządzą nami ludzie agresywni i mało inteligentni. Jak policjant nakłada na Ciebie karę finansową ( bardzo wysoką ) i mówi że to dla twojego dobra to coś tu nie halo. Co tydzień jakaś akcja żeby okradać Polaków.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (10)

  Ja, w dniu 12-09-2022 16:10:05 napisał:

  Ręce opadają. Ciekawe jak długo się czaił na tego motocyklistę. Tyle jest uczciwej pracy to idą nygusy do policji

  odpowiedz

  • 2 (10)

  Bezpieczeństwo, w dniu 12-09-2022 22:05:24 napisał:

  Bardzo dobrze. Niektórzy mają zarejestrowane motocykle na 50 cm3 a tak naprawdę mają silniki 125 cm3 i jeżdżą bez prawa jazdy. Więcej takich akcji a w ogóle w Minikowie na krajowej 10 około godziny 14

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Szczepan S., w dniu 21-09-2022 15:23:20 napisał:

  jechałem komarem i nie stali

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)