Dziś mamy 25 kwietnia 2025, piątek, imieniny obchodzą:

13 października 2024

"Dębowo nakręcone na pomaganie". Ważne przedsięwzięcie

fot. Sołectwo Dębowo

fot. Sołectwo Dębowo

W czwartek 10 października, pomimo niesprzyjającej pogody#, sołtys wsi Dębowo, Michał Olejniczak wraz z pomocnikami z Rady Sołeckiej i nie tylko, podjęli się wykonania planowanego od pewnego czasu ważnego przedsięwzięcia.

Dzięki ich pracy i ogromnemu zapałowi na naszym placu naprzeciwko szkoły pojawiło sie serce na nakrętki z napisem "Dębowo nakręcone na pomaganie"! Jest to kolejna już inicjatywa sołtysa i Rady Sołeckiej, którą udało się zrealizować jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich mieszkańców Dębowa i okolic do wrzucania zebranych nakrętek do naszego sołeckiego serca.

Materiał: Anna Maria Leppert / Sołectwo Dębowo

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie. Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)