Dziś mamy 24 kwietnia 2025, czwartek, imieniny obchodzą:

17 marca 2025

"Zapobiegajmy pożarom". Wojewódzkie eliminacje plastycznego konkursu

fot. Paweł Mistrzak

fot. Paweł Mistrzak

22 lutego br. w Ośrodku Szkolenia Komendy # Wojewódzkiej PSP w Łubiance nastąpiło podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

Corocznie jesienią odbywają się eliminacje gminne i powiatowe tego konkursu a o wynikach informujemy na portalach internetowych.

Miło nam poinformować, że w kategorii szkoły podstawowe – klasy V-VIII Nadia Nowakowska z Mroczy zajęła I miejsce. Natomiast w kategorii – dorośli miejsce II zajął pan Maciej Skórcz także z Mroczy.

Gratulujemy laureatom. Oficjalne podsumowanie konkursu odbyło się na Zamku w Świeciu 14 marca. Przypominamy jednocześnie, że już w październiku odbędą się eliminacje gminne a następnie powiatowe, do następnego, już XXVIII konkursu. Zakup nagród na eliminacje powiatowe konkursu wspierany był przez starostwo powiatowe.

materiał: Paweł Mistrzak Sekretarz OP ZOSP RP W Nakle n Not

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Tradycje wielkanocne. Dominuje symbolika zwycięstwa życia nad śmiercią

Wielki Tydzień i Wielkanoc to czas obrzędów# religijnych związanych ze śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa. Cykl świąteczny rozpoczyna Niedziela Palmowa, a kończy śmigus dyngus w Wielkanocny Poniedziałek.

(czytaj więcej)