Dziś mamy 24 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

01 marca 2024

Podsumowano pracę policjantów. Odprawa roczna w nakielskiej komendzie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Wczoraj (29.02.23) w Komendzie Powiatowej# Policji w Nakle nad Notecią Komendant kom. Jan Poźniak podsumował pracę policjantów powiatu nakielskiego w 2023 roku. W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Małgorzata Jorka.

Wczoraj (29.02.23) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu nakielskiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w minionym roku. Odprawę prowadził komendant nakielskiej jednostki kom. Jan Poźniak przy udziale swojego zastępcy nadkom. Jarosława Żelechowskiego.

W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Małgorzata Jorka, komendanci jednostek podległych nakielskiej komendzie, naczelnicy wydziałów i kierownicy, a także Starosta Nakielski i kierujący Prokuraturą Rejonową w Nakle.

Podczas odprawy kom. Jan Poźniak podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego i prewencji w roku 2023. Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa powiatu nakielskiego w minionym roku.

Głos zabrała także insp. Małgorzata Jorka, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, która przedstawiła zagadnienia będące priorytetami dla Policji w bieżącym roku oraz odniosła się do pracy policjantów powiatu nakielskiego w roku 2023.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolejna wędrówka wzdłuż rzeki Noteć. Trasa nie będzie trudna

Zapraszam na wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach".

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)