Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:

22 lipca 2021

Plenerowe kino w Szubinie. Zapraszamy na niedzielne seanse filmowe

fot. pow.

fot. pow.

W lipcu i sierpniu zapraszamy na trzy bezpłatne, niedziele# seanse filmowe, które odbędą się w lasku na Wesółce w Szubinie. Plenerowe kino jest alternatywą dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego wieczoru. Dla widzów podczas każdego pokazu przygotowaliśmy sto wygodnych leżaków. Tematyka filmów jest różnorodna, także każdy znajdzie coś dla siebie, by z rodziną/przyjaciółmi spędzić miło czas na powietrzu. Filmy będą wyświetlane na 45 m2 ekranie pneumatycznym.

Leśne kino startuje 25 lipca z komedią kryminalną "W starym dobrym stylu" - trzej zdesperowani emeryci postanawiają napaść na bank, który pozbawił ich oszczędności. Seans rozpoczyna się o 21:30. Na kino familijne z psem w roli głównej zapraszamy 1 sierpnia - "Był sobie pies" o godz. 21:15. Pokazy pod gwiazdami zamyka seans "Królowie lata" - w akcie buntu trzech nastolatków postanawia wyprowadzić się do wybudowanego przez nich samych domu w lesie. Zapraszamy 22 sierpnia o 20:30.

Wszystkie pokazy są bezpłatne, w całości finansowane przez Urząd Miejski w Szubinie. Warto zabrać ze sobą przekąski, napoje, coś ciepłego i coś na komary:)

W przypadku zagrożenia deszczem, burzą lub silnym wiatrem pokaz może zostać przeniesiony w inne miejsce. O wszelkich zmianach będziemy informować na naszym kanale facebook oraz na stronie.

Materiał: Natalia Jaroszewska - Referat Organizacyjny i Promocji Urząd Miejski w Szubinie

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kanapa
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Krzesło młodzieżowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Sprzedaż opon
0

Jedni na urlop, drudzy do biur. Powroty firm do pracy stacjonarnej

Co czwarta firma spodziewa się powrotu do biura w# czasie wakacji. Ponad 70% firm zapytanych przez Dailyfruits przewiduje powrót do biura w 2021 roku. Jak pokazały wyniki badania „Powrót firm do biura a pandemia Covid-19”, szybciej wrócą firmy pracujące hybrydowo – w tym gronie aż 91% spodziewa się całkowitego powrotu do biur w 2021 roku. Na jakich zasadach firmy będą wracać? Co myślą o powrotach pracownicy?

(czytaj więcej)
0

Alkohol i brawura. Główne przyczyny wypadków nad wodą

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, tylko w# miniony weekend utonęło w Polsce 13 osób, a od początku czerwca już w sumie 116. Alkohol, brawura, niedostateczne umiejętności oraz skoki do wody - są od lat wymieniane jako główne przyczyny wypadków nad wodą. Nie można jednak zapominać, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo wczasowiczów spoczywa również na właścicielach i administratorach kąpielisk.

(czytaj więcej)
0

Kredyt na wakacje. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Nadeszły upragnione wakacje. Tysiące Polaków wypoczywają nad# polskim morzem, w górach lub za granicą, korzystając z tego, że znowu możemy swobodnie się przemieszczać, a życie wraca do normalności po pandemii. Płacimy za to wysoką cenę i dosłownie, bo koszty zorganizowania letniego urlopu w porównaniu do ubiegłego sezonu, w zależności od destynacji i wybranego komfortu, wzrosły nawet o 70 proc. Nie jest to zaskakujące zjawisko, ponieważ branża turystyczne chce odrobić straty po zeszłorocznych obostrzeniach. Jesteś w tej grupie, która jeszcze nie zaplanowała wypoczynku, bo odstraszają Cię wysokie koszty? Myślisz o zaciągnięciu kredytu na wakacje, ale obawiasz się, czy to dobry pomysł, bo korona-kryzys jeszcze nie minął, a w mediach straszą, że „prawdziwa” recesja dopiero ma przyjść? Głowa do góry! W nowym cyklu poradnikowym Intrum „Ogarniam finanse” radzimy, jak bezpiecznie i „mądrze” pożyczyć pieniądze na zorganizowanie wyjazdu, by z wakacji nie wrócić z finansowym kacem i nie wpaść w poważne kłopoty finansowe.

(czytaj więcej)
0

Oszczędności ma co piąty Polak. Wpływ na to miała pandemia

Wiele osób dopiero w obliczu kryzysu wywołanego# koronawirusem zdało sobie sprawę, jak niepewna może się nagle stać ich sytuacja finansowa. Według badania przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, choć 35 proc. ankietowanych deklaruje, że stara się zawsze odkładać trochę pieniędzy, aż 19 proc. odpowiedziało, że dopiero pandemia uświadomiła im, jak ważne jest posiadanie oszczędności. Dane zgromadzone w BIG InfoMonitor oraz w bazie BIK pokazują, że nie brakuje powodów, by z większą rozwagą podchodzić do zarządzania domowymi budżetami – na koniec maja suma zaległych zobowiązań ponad 2,7 mln osób sięgnęła 79,4 mld zł.

(czytaj więcej)