Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

01 września 2022

Pierwszy dzień w nowej szkole. Powitano nowych uczniów

fot. LZ

fot. LZ

1 września to ważny dzień w życiu uczniów, ich rodziców, nauczycieli#. Ważny zwłaszcza dla uczniów klas „0” i pierwszaków, którzy zaczynają ważny etap w swoim życiu.

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni przyszli do szkoły wraz ze swoimi rodzicami. Zostali przywitani przez dyrektora szkoły Michała Poczobutta. - Dziś ważny dzień w waszym życiu. Przekroczyliście próg waszej nowej szkoły. Cieszę się, że wielu z was widziałem tu podczas wakacji, gdy razem z rodzicami, którzy są zresztą absolwentami tej szkoły, przychodziliście poznać budynek. Życzę, żeby czas tu spędzony upłynął w miłej, bezstresowej atmosferze – powiedział dyrektor do najumłodszych uczniów.

Tego dnia dzieci poznały swoich wychowawców, z którymi po uroczystym powitaniu udały się do klas, by tam poznać plan lekcji.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Aleksandra, w dniu 01-09-2022 17:04:35 napisał:

  Jakie wykształcenie ma córka Pani Kubiak która będzie uczyła języka polskiego !!!! to już są ja.......

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Artur, w dniu 01-09-2022 17:08:45 napisał:

  A pani Kubiak to zamiast w podstawówce to powinna uczyć na Uniwersytecie III wieku Każdy dorosły powinien wiedzieć kiedy odejść !!! wstyd

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Konstrukcje stalowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)