Dziś mamy 1 sierpnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

15 listopada 2020

Patriotycznie u „Jagódek” w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim

fot. mgr Agnieszka Bartosik

fot. mgr Agnieszka Bartosik

W minionym tygodniu dzieci z grupy „Jagódki” realizowały na zajęciach tematykę #patriotyczną. Poznały symbole narodowe, legendę o Czechu ,Lechu i Rusie, wykonały prace plastyczne związane z tematem.

10 listopada jak co roku odświętnie ubrani przystąpili do akcji „Szkoła do Hymnu”, o godzinie 11:11 odśpiewali Hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Dzięki realizowanej tematyce w przedszkolu dzieci rozbudziły zainteresowania swoją Ojczyzną i kształtowały poczucie dumy z przynależności do Narodu Polskiego.

Materiał: mgr Agnieszka Bartosik, Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)