Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2021

Pandemia trwa. Zmiany w obsłudze kwarantanny w gminie Nakło

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią informuje, że od# dnia 24 listopada 2021 r. uległa zmianie obsługa gospodarstw domowych objętych kwarantanną lub izolacją domową na terenie Gminy Nakło nad Notecią.

Mieszkańcy oczekujący pomocy polegającej na dostarczeniu worków na odpady, odbioru odpadów lub zakupu artykułów pierwszej potrzeby (żywność, leki) proszone są o kontakt z: Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią pod nr telefonu 887 097 484. Strażą Miejską pod bezpłatnym numerem telefonu 986.

Jednocześnie zwracamy się z apelem do mieszkańców naszej gminy, jeżeli w Waszym otoczeniu przebywa w kwarantannie lub izolacji samotna starsza lub niepełnosprawna osoba, która potrzebuje pomocy prosimy również o kontakt.

Materiał: Krystian Płatek - Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Przeciwpożarowej Urzędu Miasta i Gminy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)