Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

04 sierpnia 2022

Orzeł Kcynia nie próżnuje w przerwie letniej. Za drużyną zwycięski sparing

fot. archiwum

fot. archiwum

Orzeł Kcynia rozegrał kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań, do nadchodzących # rozgrywek piłkarskich w bydgoskiej B – klasie. Podopieczni Andrzeja Linettego podejmowali na własnym boisku LZS Jadowniki.

Nowy sezon rozgrywek piłkarskich B – klasy zbliża się dużymi krokami. Orzeł Kcynia jest jednym z najaktywniejszych w ostatnich czasie zespołów z powiatu nakielskiego. W ramach kolejnej gry sparingowej, podopieczni Andrzeja Linettego zmierzyli się na własnym boisku z LZS Jadowniki. Goście, podobnie jak gospodarze występują na tym samym poziomie rozgrywkowym. Na boisku jednak dominował jeden zespół. Orzeł od początku narzucił warunki gry i raz po raz karcił defensywę przyjezdnych za popełniane błędy. W efekcie czego już po pierwszej połowie losy pojedynku były praktycznie rozstrzygnięte, gdyż miejscowi prowadzili 5:1. Druga połowa nie obfitowała w zdobycze bramkowe, jak pierwsze 45 minut , ale emocji i groźnych akcji nie brakowało. Ostatecznie jednak kolejne dwa trafienia dołożył Orzeł, przypieczętowując tym samym pewną wygraną. Z bardzo dobrej strony pokazało się trio zawodników: Maciej Grześkowiak, Dawid Laskowski i Miłosz Wąs, którzy zdobyli po dwie bramki.

Powyższe zwycięstwo to jednak nie koniec dobrych informacji dla sympatyków kcyńskiego zespołu. W międzyczasie klub pozyskał bowiem nowego piłkarza. Szeregi klubu zasili bowiem Damian Mikołajczyk. Drugim wzmocnieniem ogłoszonym kilkanaście dni temu był dotychczas zawodnik Wisły Pędzewo – Dawid Jeliński, który miał być wypożyczony do Orła, ale ostatecznie do transferu nie doszło.

Orzeł Kcynia – LZS Jadowniki 7:1 (5:1)

Bramki: Maciej Grześkowiak 2, Dawid Laskowski 2, Miłosz Wąs 2, Kacper Wąs

Oceń artykuł: 12 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Gracz, w dniu 04-08-2022 10:54:54 napisał:

  Damian jest uzupełnieniem a nie wzmocnieniem.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kibic , w dniu 07-08-2022 13:06:28 napisał:

  Damian ma lata świetności za sobą.. to nie jest wzmocnienie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)