Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

04 sierpnia 2022

Okres sparingowy zakończony. Tarpan potwierdza swoje aspiracje

fot. archiwum

fot. archiwum

Pałuczanka Żnin była ostatnim rywalem Tarpana Mrocza w # ramach serii sparingów, przygotowujących do nadchodzących zmagań w rozgrywkach piłkarskich A - klasy. Podopieczni Damiana Ejankowskiego potwierdzili po raz kolejny, że są bardzo dobrze przygotowani do walki o awans.

W ostatnim sparingu przed zbliżającym się sezon w bydgoskiej A – klasie Tarpan Mrocza zmierzył się w Żninie z miejscową Pałuczanką. Rywal, co prawda z tej samej półki piłkarskiej, ale nie miał wiele do powiedzenia na własnym boisku. Pierwsza połowa była co prawda wyrównana, bowiem Tarpan zdołał zdobyć tylko jedną bramkę, ale w drugich 45 minutach udowodnił już swoją wyższość. Zdobycie kolejnych trzech goli, przypieczętowało pewne zwycięstwo i spięło klamrą bardzo udany okres przygotowawczy. Podopieczni Damiana Ejankowskiego w czterech rozegranych meczach nie znaleźli pogromcy i w bardzo dobrych humorach przystąpią, najpierw do rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski, a następnie do rozgrywek A – klasy.

Poza wydarzenia stricte boiskowymi, w mroteckim klubie działo się również dużo w kwestiach kadrowych. Od nowego sezonu w klubie nie będzie grał Felippe Eduardo, czyli jeden z najlepszych strzelców w minionym sezonie. W ramach wypożyczenia zasili on szeregi Zawiszy Bydgoszcz. Podobnie rzecz się ma z innym Brazylijczykiem, Gabrielem Falciano, który dopiero co zasilił szeregi Tarpana i również został wypożyczony do bydgoskiego klubu. W ramach współpracy obu zespołów, w mroteckim zespole nadal będzie występował Dawid Siuzdak.

Pałuczanka Żnin – Tarpan Mrocza 0:4 (0:1)

Bramki dla Tarpana: Jakub Witucki 2, Krystian Born, Kamil Adamski

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Ms, w dniu 04-08-2022 13:38:27 napisał:

    A szkoda że akurat ten zawodnik zostaje bo do gry to on nic nie wnosi

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)