Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

01 lipca 2022

Okolicznościowy Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego. Zawody dostarczyły dużo sportowych emocji

fot. pow.

fot. pow.

26 czerwca 2022 r. na korcie do tenisa ziemnego Stadionu# Miejskiego w Kcyni od godz. 9.00 do 16.00 został przeprowadzony Okolicznościowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów 760-Lecia nadania praw miejskich Kcyni.

Udział w Okolicznościowym Deblowym Turnieju Tenisa Ziemnego wzięło 12 zawodników. Zawodnicy, którzy brali udział w zawodach przybyli ze: Łabiszyna i Szubina. W zawodach wzięli udział również miejscowi zawodnicy z Kcyni zrzeszeni w Kcyńskim Stowarzyszeniu Tenisowym „NASZ KORT”.

Zawodnicy grali w dwóch grupach eliminacyjnych.
Grupę „A” stanowili: Włodek Suchniński/Grzegorz Domiński, Maciej Krzyżanowski/Jakub Orzechowski, Damian Kaczmarek/Kamil Komasiński.

Grupę „B” stanowili: Adam Rybicki/Jacek Kiliszewski, Jarosław Wielebski/Łukasz Ficek, Krzysztof Maciejewski/Mirosław Pezacki.

Na Turnieju obowiązywały przepisy PZTZ. Wszystkie mecze w grupach rozgrywano systemem gry ”każdy z każdym”. Pary, które zajęły I miejsca w grupach grały w finale
o I miejsce w turnieju. Pary, które zajęły II miejsca w grupach grały o III miejsce w turnieju. Pary, które zajęły III miejsca w grupach grały o V miejsce w turnieju.

Finał:
Mecz o V miejsce:
Krzysztof Maciejewski/Mirosław Pezacki - Damian Kaczmarek/Kamil Komasiński
- wynik 9 : 2.

Mecze o III miejsce:
Jarosław Wielebski/Łukasz Ficek - Maciej Krzyżanowski/Jakub Orzechowski
- wynik 7 : 9 (5).

Mecze o I miejsce:
Włodek Suchniński/Grzegorz Domiński - Adam Rybicki/Jacek Kiliszewski
- wynik 9 : 2.

Klasyfikacji końcowa:
I miejsce - W.Siuchniński i G.Domiński
II miejsce - A.Rybicki i J.Kiliszewski
III miejsce - M.Krzyżanowski i J.Orzechowski
IV miejsce - J. Wielebski i Ł.Ficek
V miejsce - K.Maciejewski i M.Pezacki
VI miejsce - D. Kaczmrek i K.Komasiński

Turniej dostarczył zawodnikom dużo sportowych emocji i sportowej satysfakcji, a kibicom
i zawodnikom ciekawej i widowiskowej wymiany piłek. Turniej przebiegał w atmosferze sympatycznej sportowej rywalizacji w ramach obchodów 760-Lecia Kcyni.

Zawodnikom na podsumowanie turnieju w imieniu Burmistrza Kcyni Pana Marka Szarugi wręczono pamiątkowe okolicznościowe Puchary za miejsca I, II, III. Organizatorem turnieju był Burmistrz Kcyni i Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort”.

Materiał: Ryszard Hanioszyn / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)