Dziś mamy 22 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

13 marca 2023

Ogólnopolski turniej. Jedyna porażka okazała się bardzo kosztowna

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

Kolejny dobry występ naszych najmłodszych zawodniczek NTS Trójka Nakło w kategorii dwójek siatkarskich.

Z okazji dwudziestolecia działalności klubu Koset Grudziądz wystąpiliśmy w Ogólnopolskim Turnieju pod patronatem Prezydenta Grudziądza.

W turnieju wystąpiło 30 drużyn, a nasze zawodniczki rozgrywając łącznie 9 spotkań zanotowały bilans 8 zwycięstw i 1 porażka. Ta jedyna porażka przytrafiła nam się w pierwszym spotkaniu turnieju i okazała się bardzo kosztowna.

Zajmując drugie miejsce w grupie eliminacyjnej trafiamy do gier o miejsca 7-12 a tutaj jesteśmy bezkonkurencyjni. Kończymy turniej na miejscu 7 z delikatnym poczuciem siatkarskiej goryczy.

Gratulujemy naszym dziewczętom a klubowi #Koset Grudziądz dziękujemy za zaproszenie i życzymy następnych 200 lat działalności siatkarskiej!!!!

NTS Trójka Nakło: Nadia Sierzchuła, Nina Boinska, Amelia Klesińska. 
Trener: Artur Sierzchuła.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Czy można mrozić jajka? Bezpieczne i prawidłowe przechowywanie

Jajo to produkt zaskakująco trwały. Może być pyszne i w pełni wartościowe przez miesiąc, a nawet #dwa miesiące od daty zniesienia! Jak to możliwe? Wystarczy przestrzegać kilku za-sad. Przygotowaliśmy krótki poradnik na temat tego, jak bezpiecznie i prawidłowo prze-chowywać jaja – te surowe i te ugotowane.

(czytaj więcej)