Dziś mamy 1 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Niepodległościowy turniej tenisowy. Zapraszamy zawodników z gminy Nakło

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Nakielski Sport Sp. z o.o. , UKS WDK Paterek, Sparta Nakło oraz# Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie zapraszają do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości.

Zawody odbędą się 11 listopada 2021 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie. Początek rozgrywek zaplanowany jest na godz. 10:00, jednak zapisów będzie można dokonywać od godz. 9:30.

Wpisowe na turniej wynosi 10 zł od każdej osoby dorosłej.

Turniej zostanie rozegrany w kategoriach:

  • OPEN
  • Amator
  • Kobiety
  • Szkoła Podstawowa
  • Szkoła Średnia

Turniej ma charakter lokalny i wystartować w nim mogą tylko osoby mieszkające w gminie Nakło nad Notecią oraz grające w klubach Sparta Nakło i UKS WDK Paterek. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany kategorii w dniu zawodów.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)