Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2021

Niedzielne zmagania sztangistów. Wystartowała Marcelina Woźniak

fot. pow.

fot. pow.

14 listopada w Gołańczy w odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i# Gminy Gołańcz. Zawody rozgrywano w systemie ligowym - brano pod uwagę 5 najlepszych wyników w punktacji Sinclaira (stosunek podniesionego ciężaru do masy ciała) z 6 osobowych zespołów. Dodatkowo puchary otrzymali najlepsi zawodnicy do lat 15 i 18. 3 z 4 pucharów zdobyli zawodnicy Zamku. Tego dnia w konkursie mogliśmy zobaczyć mieszkankę powiatu nakielskiego Marcelinę Woźniak.

Wśród dziewcząt do lat 15 zwyciężyła Róża Włodarczyk z wynikiem 286,9 pkt. - 39 kg w rwaniu, 51 kg w podrzucie i 90 kg w dwuboju.

Wśród dziewcząt do lat 18 zwyciężyła Zuzanna Ślipek z wynikiem 334,8 pkt. - 70 kg w rwaniu, 84 kg w podrzucie i 154 kg w dwuboju. Zuzia osiągnęła zdecydowanie najlepszy wynik zawodów biorąc pod uwagę dziewczęta i chłopców razem.

Najlepszy spośród chłopców do lat 15 był Fabian Staniak z Promienia Police z wynikiem 298,5 pkt. - 85 kg w rwaniu, 118 kg w podrzucie i 203 kg w dwuboju.

Najlepszy wynik wśród chłopców do lat 18 osiągnął Wiktor Wojtkowiak z wynikiem 284,1 pkt. - 100 kg w rwaniu, 135 kg w podrzucie i 235 kg w dwuboju.

Drużynowo zwyciężył Zamek Gołańcz z wynikiem 1421,1 pkt. przed drużynami AKS Myślibórz, AKS Promień Police, GTA Chrobry Gniezno i UKS Copalem Trzcianką.

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Marcelina Woźniak 272 pkt. - 43 kg w rwaniu, 53 kg w podrzucie i 96 kg w dwuboju.

Aleksander Grygiel 243 pkt. - 70 kg w rwaniu, 90 kg w podrzucie i 160 kg w dwuboju.

Klaudiusz Zoracki 231,4 pkt. - 65 kg w rwaniu, 80 kg w podrzucie i 145 kg w dwuboju.

Poza pierwszym zespołem startowali również: Julia Kemnitz, Martyna Frieske, Wiktoria Frieske, Aniela Bączkowska i Mateusz Pawlicki.

Materiał: Szymon Rotnicki - Zamek Gołańcz

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Jagr masło
5,33PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Ziemniaki
0,99PLN
Budowa magazynów
Konstrukcje stalowe
Fotokalendarze A3
35PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)