Nie żyje Marek Kowalczyk. Odszedł były dyrektor GDDKiA w Bydgoszczy

fot. GDDKiA Oddział Bydgoszcz
Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Marka Kowalczyka, który przez 5 lat pełnił funkcję Dyrektora naszego Oddziału.
W 1981 roku obronił pracę magisterską na Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy (obecnie Politechnika Bydgoska) w Instytucie Budownictwa Lądowego w zakresie Budownictwa o specjalności drogi, ulice i lotniska.
Przez lata związany ze środowiskiem drogowym. Pracował m.in. w Komunalnym Przedsiębiorstwie Robót Drogowych, Przedsiębiorstwie Robót Mostowych „MOSTY-ŁÓDŹ” S.A., Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy, Urzędzie Miejskim w Bydgoszczy oraz ZDMiKP w Bydgoszczy.
W 2007 r. powołany na stanowisko Dyrektora Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy, które zajmował do września 2012 r. Zmarł 13 stycznia 2023 r., w wieku 65 lat.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Pogrzeb odbędzie się 20 stycznia br. na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy o godz. 10:45.
- W imieniu swoim i pracowników GDDKiA Bydgoszcz, składam najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłego - Sebastian Borowiak, Dyrektor GDDKiA Oddział Bydgoszcz
Materiał: GDDKiA Oddział Bydgoszcz
Czytaj również
Dodaj komentarz
Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).
(czytaj więcej)Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.
(czytaj więcej)Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.
(czytaj więcej)Spotkanie z największymi agencjami kosmicznymi. Zgłoszenia do 11 grudnia

Zachęcamy studentów zainteresowanych badaniami #kosmicznymi do udziału w warszawskim spotkaniu z przedstawicielami najważniejszych agencji kosmicznych świata. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00 w budynku Ministerstwa Edukacji i Nauki.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!