Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Nasza "czwórka" jest w najlepszej szesnastce w Polsce. Walczymy dalej!

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

Podopieczni Artura Sierzchuły rywalizowali w grupie z Gdańskiem, Warszawą i Rzeszowem.

Wiedzieli, że do Gliwic przyjechały najlepsze zespoły z całej Polski i nie mają co liczyć na łatwe mecze. Dzięki walce na boisku i wcześniejszym treningom ulegli tylko zespołowy z Pomorza i to 2:1.

W kolejnej rundzie pewnie wygrali z Wrocławiawiem, przegrali z Łodzią. O awansie do kolejnej rundy decydował mecz z Połczynem-Zdrój. Ten mecz długo pozostanie w ich pamięci, ponieważ przegrali zaledwie 12:10 w tie-breaku.

Zapewniamy jednak, że nie składają broni i dzisiaj będą walczyć do ostatniej piłki o 9 miejsce w Ogólnopolskim Finale Kinder Joy of Moving!

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)