Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

23 października 2021

Najserdeczniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu

fot. powierzone

fot. powierzone

Dla Teresy i Piotra# Kaniewskich z okazji 45. rocznicy ślubu.

Od zawsze razem. Z miłości razem.
Radość - razem, cierpienie - razem.
Łzy wzajemnie ocierane, szczęście po równo dzielone...
"Bo nie w tym rzecz, żeby życie długo trwało,
ale żeby sobą, choć przez chwilę, zachwycało..."
Kochani Rodzice !
Przez 45 lat małżeńskiego życia uzbieraliście bukiet zachwytów i trosk. Nadal nieście go wspólnie - pachnącego Miłością - mimo wszystko i ponad wszystko.

Gratulujemy i podziwiamy, kochamy - Wasze dzieci z rodzinami.

Oceń artykuł: 94 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)