Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

10 maja 2022

Najmłodsi stworzyli piękne obrazki. Powstanie przedszkolna książka

fot. pow.

fot. pow.

W piątek do Biblioteki Dziecięcej przybyły# Jagódki z Przedszkola Katolickiego.

Miały okazję wysłuchać bajeczki z serii "Samochodzik Franek", pod tytułem "Moja książka". Główny bohater stał się pisarzem i przedszkolaki dzięki niemu dowiedziały się jakie miejsca i jakie osoby są bardzo ważne przy powstawaniu książki. Jagódki postanowiły pobawić się w ilustratorów. Stworzyły piękne obrazki, z których złożona zostanie ich własna przedszkolna książka.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodkości i zaśpiewały bibliotekarce "100 lat", w związku z przypadającym 8 maja "Dniem Bibliotekarza". To było bardzo miłe.

Materiał: Anna Splitt - PiMBP w Nakle 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)