Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

07 sierpnia 2022

Mogło dojść do tragedii. Ciągnik wjechał w słup wysokiego napięcia

fot. OSP Dobrcz

fot. OSP Dobrcz

W niedzielę, 7 sierpnia w miejscowości # Włóki (powiat bydgoski, gmina Dobrcz) doszło do nietypowego zdarzenia. Kierujący ciągnikiem wjechał w słup wysokiego napięcia.

Straż pożarna została zadysponowana na pole w miejscowości Włóki po godzinie 06:30. Ciągnik rolniczy wjechał w słup wysokieg napięcia, niszcząc go i powalając.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W działaniach brali udział druhowie z OSP Dobrcz, JRG nr 2 w Bydgoszczy. Wezwano także patrol policji.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (7)

  remis, w dniu 07-08-2022 11:54:35 napisał:

  ciągnik za mln zł i słup za mln zł = remis

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (9)

  Ignac, w dniu 07-08-2022 14:53:27 napisał:

  Mały był słup, trudno było go nie zauważyć...

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Obserwator , w dniu 08-08-2022 10:14:35 napisał:

  Bardziej to wygląda na to że Rolnik pracował na nawigacji. I słupy elektryczne mogły zostać zamontowane w c, się przerwy prac na polu. I siatki pola czyli wszystkie ścieżki technologiczne mogły nie zastać naniesione na nowo i nie uwzględniały słupów.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 11-08-2022 12:15:26 napisał:

  Ja sądzę że była bardzo i to bardzo duża mgła tak było czy nie panie kierowca

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ramki ślubne
39,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)