Dziś mamy 5 grudnia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

21 września 2023

Modernizacja dobiega końca. Boisko zyska nowy blask

fot. MM

fot. MM

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie prac związanych z# modernizacją boiska przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nakle. Prace przy jego modernizacji trwają równolegle z przebudową znajdującego się tuż obok stadionu miejskiego, którego otwarcie nastąpi już 30 września.

Obiekt znajdujący się przy ZS-P nr 4 zyskał zupełnie nową nawierzchnię. Oprócz boiska, obok znajduje się również bieżnia. Nowe boisko będzie dostosowane do gry w piłkę nożną oraz koszykówkę, a przy okazji organizacji ewentualnych mityngów lekkoatletycznych - obiekt służyć będzie sportowcom jako miejsce do rozgrzewki.

Oceń artykuł: 11 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (12)

  Obywatel, w dniu 21-09-2023 21:12:27 napisał:

  Widze, że gmina chyba jednak dobrze żyje z portalem naklo24.pl, że wpuścili redaktora na plac budowy? Ciekawe, z tego co wiem prawo budowlane zabrania wstępu osobom niepowołanym na plac budowy, a tu prosze, konferencja PiS, dziennikarze - zwykłego mieszkańca to pogonią jak sie tylko zbliży... widać są równi i równiejsi. Ciekawe co by było, gdyby coś sie uszkodziło przypadkiem...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -11 (27)

  Antypis, w dniu 21-09-2023 22:00:52 napisał:

  Kto przeciwko Pisiorom na otwarciu łapa w dół !!!!

  odpowiedz

  • 1 (9)

  r-ek, w dniu 22-09-2023 11:03:18 napisał:

  UWAGA jedyna słuszna partia po Nakle łażą i prosza o następną kadencję ale my już ich nie chcemy .Wstyd na cały świat

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Metryczka dziecka A4
20PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Spotkanie z największymi agencjami kosmicznymi. Zgłoszenia do 11 grudnia

Zachęcamy studentów zainteresowanych badaniami #kosmicznymi do udziału w warszawskim spotkaniu z przedstawicielami najważniejszych agencji kosmicznych świata. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00 w budynku Ministerstwa Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)