Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

14 września 2021

Mobilny punkt szczepień ponownie w gminie Nakło. Zobacz szczegóły!

fot. archiwum

fot. archiwum

Wychodząc naprzeciw społecznemu oczekiwaniu oraz# mając na uwadze ułatwienie dostępu do szczepionki wszystkim zainteresowanym, ponownie został uruchomiony mobilny punkt szczepień.

Będzie to autobus specjalnie dostosowany do przeprowadzenia szczepień przeciwko koronawirusowi. Dostępne będą dwa rodzaje szczepionek: Pfizer i Johnson&Johnson.

Autobus w dniu 18.09.2021 r. będzie stacjonował:

 • od godz. 8:00 do godz. 10:30 na Nakielskim Rynku
 • od godz. 11:00 do godz. 15:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Bydgoskiej 24, gdzie będzie można szczepić dzieci i młodzież od 12. roku życia (od godz. 11:00 do godz. 15:00 kwalifikacja do szczepień będzie prowadzona przez lekarza). 

Materiał: Koordynator do spraw szczepień w Gminie Nakło nad Notecią.

Oceń artykuł: 8 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (22)

  Rodzic mądrze myślacy, w dniu 14-09-2021 10:59:39 napisał:

  I dobrze robią z tymi punktami szczelin skoro to ma zachęcać ludzi i mlodiez to jak najbardziej . ja nie zamierzam Pre. Nieodpowiedzialnych ludzi znowu mieć jakiegoś lockdownu bp. Maja jakieś wydzimisie i noe chcą soe zaszczepić ja. Swoje dziecko zaszczepiła pfizerem. W pełni jest i żadnych skutków ubocznych nie miało wręcz odwrotnie jestem zadowolona z tego ze mogłam mieć ta możliwość i zaszczepić moje nastoletni dziecko i czuć się bezpiecznie ta myślą. A co co uważają ze szczepienie są źle i do kitu to. Gratuluje im myślenia. Niech wtedy sami pkaca za pełna opiekę medyczna i noe zbliżają sie do osób ktore sie szczepily

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (7)

  No co ty?, w dniu 14-09-2021 14:18:22 napisał:

  Społeczne oczekiwanie!??? KGW dostały kupę kasy na zorganizowanie pikników, wszędzie można się zaszczepić, a nikt tego nie robi!

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Sławek, w dniu 14-09-2021 21:30:50 napisał:

  "(od godz. 11:00 do godz. 15:00 kwalifikacja do szczepień będzie prowadzona przez lekarza)." A to wcześniej kto będzie decydował o tym czy się można zaszczepić ? Rozumiem, że osoby do osoby "szczepionką" na SarsCoV2 nie muszą być porządnie przebadane? ...

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Adam, w dniu 15-09-2021 12:01:53 napisał:

  A ja myślałem że w Nakle są mądrzy ludzie i się zaszczepią,a tu po komentarzach częśc to debilni i nieudacznicy życiowi ,Za dużo TVN się ogląda.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Adrian , w dniu 15-09-2021 12:17:27 napisał:

  Jak ktoś chce to niech się szczepi. Nie można ludzi zmuszać do szczepień. Szczepiony też może zachorować i to ciężko i też zaraża więc nie ma różnicy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jadalnia / pokój dzienny
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Budowa magazynów
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Żel UV 5ml
7,50PLN
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)