Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2022

Mnóstwo ciekawych pomysłów. Trzeci tydzień zajęć muzealnych

fot. powierzone

fot. powierzone

Trzeci tydzień naszych muzealnych zajęć obfitował w wiele pomysłów. Tym razem uczestnikami warsztatów była Szkoła Podstawowa #nr 1 w Szubinie – oddziały zerówkowe Motylki, Sówki, Pszczółki, klasa Ia, IVb,Vc, Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie- zerówki-Żabki, Biedronki, Motylki, klasa IIa, Zespół Szkół Specjalnych oraz Terapeutyczny Punkt Przedszkolny z Szubina.

Dzieci wykonywały elfiki świąteczne, bałwanki i szopki z patyczków drewnianych, wianuszki bożonarodzeniowe a także szyliśmy na maszynie choinki z filcu i uczyliśmy się wykonywać bombki z użyciem różnych tkanin. Było kolorowo, sympatycznie, twórczo i bardzo świątecznie, kiedy podczas naszych zajęć wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo a my kontynuujemy czwarty tydzień naszych warsztatów, z których już wkrótce ukażemy fotorelację. Zajęcia prowadziła Iwona Kruk.

Materiał: Kamila Czechowska

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)