Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

15 października 2021

Młodzież przygotowała krótki występ. Złożyli też nauczycielom życzenia

fot. pow.

fot. pow.

13 października br. w I Liceum Ogólnokształcącym w# Szubinie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski zaprosił pracowników szkoły do auli, złożył im życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej oraz wręczył przybyłym drobne upominki i kwiaty. Młodzież zaprezentowała krótki występ artystyczny.

Pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher podziękowała wszystkim pracownikom za pracę i trud włożony w rozwój placówki oraz wręczyła nagrody, które otrzymali: p. Ewa Mieczkowska–Szczekot, p. Magdalena Piekarska, p. Aurelia Kasprzak, p. Agnieszka Kobierowska, p. Klaudia Bethke, ks. Paweł Polcyn, p. Dorota Stachowiak, p. Marzena Rajmann, p. Małgorzata Krawczak, p. Lilianna Szudy i p. Michał Kotyński.

Ponadto p. Elżbieta Kłosowska-Hilscher i p. Magdalena Piekarska otrzymały Srebrny Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta RP, a p. Arleta Marchlewska Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodę Starosty Powiatu Nakielskiego.
Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią wydarzenie miało charakter kameralny.

Materiał: Emilia Sommer-Pawłowska - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)