Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

19 maja 2023

Mistrzostwa powiatu w Trójboju. Wysokie lokaty uczniów SP Sadki

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek ,15 maja 2023 r. na boisku Orlik przy ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się #Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Trójboju (rocznik 2012 i młodsi ) i Czwórboju Lekkoatletycznym (rocznik 2010/2011). Do rywalizacji przystąpili mistrzowie gmin powiatu nakielskiego. Uczniowie SP Sadki jak zwykle zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując wysokie lokaty.

Trójbój (2012 i mł)

chłopcy - I miejsce ( 572 pkt) awans do mistrzostw wojewódzkich
Mistrzowie Powiatu wystąpił w składzie: Bajerski Alex, Krzemiński Stanisław, Lisiecki Szymon, Pyra Kacper, Perdoch Franek.

dziewczęta - IV miejsce
Skład zespołu: Maciejewska Aneta, Maćkowiak Aleksandra, Mieszczak Zofia, Przywecka Maria

Czwórbój ( 2010/2011)

dziewczęta - I miejsce (982 pkt) awans do mistrzostw wojewódzkich
Mistrzynie Powiatu wystąpiły w składzie: Berlik Liliana, Kaczmarek Katarzyna, Klimek Hanna, Krzemińska Gabriela, Maciejewska Nikola, Wajer Natalia.

chłopcy - ii miejsce ( 632 pkt)
Wicemistrzowie powiatu wystąpili w składzie: Kluczka Olaf, Maćkowiak Bartłomiej, Mrotek Jędrzej, Sak Aleksander, Wiktor Charczyński, Żmudziński Piotr.

Zespoły chłopców w trójboju i dziewcząt w czwórboju będą reprezentować powiat nakielski w Finałach Wojewódzkich. (trójbój 2 czerwca - Białe Błota, czwórbój 26 maja - Toruń)

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach.

Materiał: Hanna Korpal

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)