Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2022

Mistrzostwa Polski Juniorek. Pierwszy mecz wygrany!

fot. pow.

fot. pow.

W pierwszym meczu 1/16 Mistrzostw Polski juniorek zespół MLUKS "Orlik" Kcynia wygrywa z MKS Dwójka Łomża 33-16.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo fajnie. Przed nami jeszcze dwa ciężkie spotkania. Będziemy walczyć. Brawa dla zespołu - przekazał trener MLUKS "Orlik" Kcynia Bartek Łyszczarz. W sobotę o 14.30 gramy z Agrykolą Warszawa.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Natalia Grzegorek (6), Maja Michalska (5), Daria Walentowska (5), Emilia Łyszczarz (4), Maria Kutka (4), Kinga Białachowska (2), Kinga Wiśniewska (2), Kinga Chełminiak (2), Julia Zwolak (1), Patrycja Kwiatkowska (1), Wiktoria Sawicka (1), Marta Wilczyńska, Martyna Popielarz. Trenerzy: Bartek Łyszczarz i Jacek Kuliński.

Materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)