Dziś mamy 18 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

01 lutego 2023

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego. Dwie grupy

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Nakielski Sport Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny #w Paterku serdecznie zapraszają na XXVII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego, który odbędzie się w dniach 11-12.02.2023 r. w sali gimnastycznej w Paterku

Do dwudniowej rywalizacji przystąpi 10 zespołów. Gościć będziemy zawodników z Sosnowca, Raciborza, Chojnic, Bydgoszczy, Grudziądza, Wyrzyska oraz miast partnerskich z Niemiec, Czech i Słowenii. Gminę Nakło nad Notecią reprezentować będzie klub KS Czarni Nakło, który w tym roku obchodzi 100-lecie swojej działalności.

Podczas losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A:

1. KS Czarni Nakło
2. Powiat Raciborski
3. Naklo Słowenia
4. MUKS CWZS Bydgoszcz
5. Naklo Czechy

Grupa B:

1. Elsterwerda Niemcy
2. SPKiS Krajna Wyrzysk
3. Zagłębie Sosnowiec
4. Kolejarz Chojnice
5. AP Olimpia Grudziądz

Pierwszego dnia rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00. W trakcie turnieju organizatorzy oraz zaproszeni goście rozegrają między sobą towarzyski mecz. Drugiego dnia ponownie zostaną utworzone dwie grupy po pięć zespołów, do których awansują po dwie najlepsze drużyny z grupy A i B oraz jedna najlepsza drużyna z III miejsca. Zmagania o miejsca medalowe rozpoczną się również o godz. 9:00. Drużyny z grupy A będą rywalizować o miejsca I – V, drużyny z grupy B o miejsca VI – X. Oficjalne zakończenie turnieju zostało zaplanowane ok. godz. 14:30.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Terminarz w załaczniku poniżej.

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport

Oceń artykuł: 6 4
Pliki do pobrania
terminarz 11.02 XXVII MHTPN im. Kensego - I dzień-2.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)