Dziś mamy 22 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

01 lutego 2023

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego. Dwie grupy

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Nakielski Sport Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny #w Paterku serdecznie zapraszają na XXVII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Kensego, który odbędzie się w dniach 11-12.02.2023 r. w sali gimnastycznej w Paterku

Do dwudniowej rywalizacji przystąpi 10 zespołów. Gościć będziemy zawodników z Sosnowca, Raciborza, Chojnic, Bydgoszczy, Grudziądza, Wyrzyska oraz miast partnerskich z Niemiec, Czech i Słowenii. Gminę Nakło nad Notecią reprezentować będzie klub KS Czarni Nakło, który w tym roku obchodzi 100-lecie swojej działalności.

Podczas losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A:

1. KS Czarni Nakło
2. Powiat Raciborski
3. Naklo Słowenia
4. MUKS CWZS Bydgoszcz
5. Naklo Czechy

Grupa B:

1. Elsterwerda Niemcy
2. SPKiS Krajna Wyrzysk
3. Zagłębie Sosnowiec
4. Kolejarz Chojnice
5. AP Olimpia Grudziądz

Pierwszego dnia rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00. W trakcie turnieju organizatorzy oraz zaproszeni goście rozegrają między sobą towarzyski mecz. Drugiego dnia ponownie zostaną utworzone dwie grupy po pięć zespołów, do których awansują po dwie najlepsze drużyny z grupy A i B oraz jedna najlepsza drużyna z III miejsca. Zmagania o miejsca medalowe rozpoczną się również o godz. 9:00. Drużyny z grupy A będą rywalizować o miejsca I – V, drużyny z grupy B o miejsca VI – X. Oficjalne zakończenie turnieju zostało zaplanowane ok. godz. 14:30.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Terminarz w załaczniku poniżej.

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport

Oceń artykuł: 1 0
Pliki do pobrania
terminarz 11.02 XXVII MHTPN im. Kensego - I dzień-2.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Czy można mrozić jajka? Bezpieczne i prawidłowe przechowywanie

Jajo to produkt zaskakująco trwały. Może być pyszne i w pełni wartościowe przez miesiąc, a nawet #dwa miesiące od daty zniesienia! Jak to możliwe? Wystarczy przestrzegać kilku za-sad. Przygotowaliśmy krótki poradnik na temat tego, jak bezpiecznie i prawidłowo prze-chowywać jaja – te surowe i te ugotowane.

(czytaj więcej)