Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2022

Mecz ligowy w Dąbrowie Chełmińskiej. Młodzi piłkarze ponieśli porażkę

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

W ten weekend trampkarze SF Junior Nakło wybrali się# na mecz ligowy do Dąbrowy Chełmińskiej.

Do meczu przystępujemy ze sporym osłabieniem w składzie. Brakuje kilku ważnych zawodników, ale mimo braku rezerwowych nie chcieliśmy łatwo skóry sprzedać. Gramy ambitnie i walecznie. Może końcowy wynik tego nie odzwierciedla, ale rywal tego dnia wykorzystał każdą swoją sytuację. Mimo wielkich chęci i realizacji zadań nie udało nam się wywieźć punktów w meczu z dobrym przeciwnikiem. W środę czeka nas kolejny mecz i postaramy się dobrą grę poprzeć wynikiem.

LKS Dąbrowa Chełmińska - SF Junior Nakło 5:0

Zagraliśmy w składzie:

Od lewej - Trener Łukasz, Antoni Stawicki, Tobi Górny, Jakub Lipkowski, Norbi Polcyn, Kacper Murek, Hubert Bąk, Daniel Marciniak, Cyprian Bryś, Sebastian Marasz, Fabian Skarwecki, Szymon Rajek

Materiał: Łukasz Bzdawka - SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)