Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

30 maja 2022

Maraton przedszkolaków. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 dzieci

fot. pow.

fot. pow.

W czwartek, 19 maja, przedszkolaki z# Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wzięły udział w niezwykłym wydarzeniu – VIII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu".

Celem bliżej przedszkolnego projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Imprezę biegową zorganizowaliśmy w ogrodzie przedszkolnym. Po zebraniu się wszystkich uczestników wspólnie odśpiewaliśmy  hymn „Sprintem do maratonu”. Następnie była rozgrzewka, potem  oczywiście bieg, a po biegu zabawy relaksacyjne. Nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń czuwała p. Paulina Kaczor, mama dwójki naszych przedszkolaków, a zarazem sędzia zawodów sportowych. W imprezie brało udział 115 przedszkolaków. Wszystkie dzieci, nawet te niespełna 3-letnie pokonały wyznaczony dystans.  Na wszystkich biegaczy czekały medale i dyplomy. Gratulujemy małym biegaczom!

Materiał: Elżbieta Kwiecińska, Monika Tews- Ciężka - Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)