Dziś mamy 25 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 października 2012
WDK w Potulicach, już w sobotę

Mała Miss i Mały Mister

Wiejski Dom Kultury w Potulicach zaprasza na VI Powiatowy Konkurs Mała Miss i Mały Mister 27 października 2012 r., godz. 16.00.#

„Cyrk wita Was! Cyrk wita Was!
Cyrk wita Was! W cyrkowym namiocie arena się złoci Orkiestra głośno gra
Wirują piłeczki, słoń wchodzi do beczki
Pod niebo skacze pchła!”

W tym roku pragniemy zaprosić Was do cyrkowego namiotu, w którym wszystko może się wydarzyć. W naszym magicznym świecie każdy może zostać gwiazdą i wystąpić na scenie. Nagrodą będą oklaski i dobra zabawa. Wystarczy tylko zapisać się oraz:

1. Przygotować stroje:
- przedszkolny/szkolny
- balowy
- cyrkowy

2. Zaprezentować swoje talenty (można recytować, śpiewać, skakać, stać na jednej nodze, kto co lubi i potrafi najlepiej – mile widziane występy w konwencji cyrkowej) można do zabawy zaprosić bliskich.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci od 3. do 9. roku życia.  Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie dziecka oraz krótką charakterystykę.  W dniu konkursu każdy uczestnik zobowiązany jest do zakupu numerka startowego w cenie 15 zł.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są wspaniałe nagrody, wszyscy także wygrywają, otrzymując tytuł Małej Miss lub Małego Mistera.

Zgłoszenia można było nadsyłać do 19 października.

autor: Romana Janka

Oceń artykuł: 13 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Cytryna
3,99PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Budowa magazynów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)