Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2021

Magiczne sztuki w przedszkolu. Iluzjonista zaciekawił dzieci

fot. pow.

fot. pow.

22. czerwca nasze przedszkole odwiedził Iluzjonista, który# swoimi sztuczkami oczarował wszystkich zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych.

Zaprezentowane magiczne sztuczki obserwowaliśmy z zapartym tchem, w całkowitym skupieniu. Każdy uczestnik spotkania zastanawiał się "jak mogło dojść do takich „cudów” na jego oczach?" Do swoich sztuczek Iluzjonista zapraszał dzieci, aby mu asystowały – dzięki czemu mogły z bliska przyglądać się wykonywanym sztuczkom jak również próbować swoich sił jako magicy.

Występ iluzjonisty wprowadził odrobinę magii i był niepowtarzalnym wydarzeniem, które na pewno pozostanie przez długi czas w pamięci każdego z nas.

Materiał: Anna Ziółkowska Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 75 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)