Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

22 lipca 2021

Krew jest nieustannie potrzebna. Przed nami zbiórka krwi

fot. archiwum

fot. archiwum

Wychodząc naprzeciw potrzebie gromadzenia zapasów krwi dla# osób ciężko chorujących lub poszkodowanych w wypadkach, kolejny raz organizujemy zbiórkę krwi.

Tym razem działamy wspólnie z funkcjonariuszami z Zakładu Karnego w Potulicach. Wszystkich honorowych krwiodawców oraz osoby chętne, by krwiodawcami się stać, zapraszamy na plac Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią, ul. Strażacka 3, 27 lipca 2021 roku (wtorek). W godzinach od 9.00 do 12.30. Na krwiodawców oczekiwać będzie krwiobus z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Materiał: Katarzyna Krzoska, Klub HDK PCK przy KPPSP w Nakle n/Not.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (1)

  MIESZKANKA, w dniu 22-07-2021 16:49:05 napisał:

  oddajac krew nadal trzeba wypelniac ta bezsensownna dokumentacje/

  odpowiedz

  • 1 (3)

  lamaniec, w dniu 22-07-2021 17:15:11 napisał:

  nie zrozumiałe jest to że pracodawcy tego nie rozumieją i robią pod górę tym co chcą wolne na oddanie krwi

  odpowiedz

  • -6 (6)

  prezes, w dniu 22-07-2021 18:06:25 napisał:

  dokładnie ja pozbywam sie takich osób z zakładów chcesz sie w to bawic to sie baw ale po pracy albo w sobote a nie wolne i rozwalasz grafik maszyna nie moze stac

  odpowiedz

  • 5 (5)

  treser, w dniu 22-07-2021 18:57:50 napisał:

  najpierw trzeba wytresowac tych prywaciarzy przebrzydłych w kilku firmach pracowalem i zawsze robili problem o oddanie krwi

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Mała, w dniu 22-07-2021 20:53:35 napisał:

  Prywaciarze to szuje żeby kiedyś oni nie musieli potrzebować krwi ani nikt z ich bliskich to wtedy oczka się otworzą.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  nakielanin, w dniu 25-07-2021 22:13:51 napisał:

  Dlaczego nigdy w soboty? Nie kazdy może wziac wolne

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elewacje
Krzesło młodzieżowe
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Budowa hal
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)