Dziś mamy 1 grudnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2020

Konkurs plastyczny "Pomnik nad Mogiłą Powstańców Wielkopolskich w Szubinie"

fot. Muzeum Ziemi Szubińskiej

fot. Muzeum Ziemi Szubińskiej

Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna i Towarzystwo Pamięci Powstania #Wielkopolskiego 1918-1919 Koło w Szubinie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pt. POMNIK NAD MOGIŁĄ POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SZUBINIE.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież do lat 19, zamieszkująca obszar miasta i gminy Szubin. Uczestnicy wykonują samodzielnie pracę plastyczną przedstawiającą:

- pomnik nad mogiłą powstańców w Szubinie z 1924 r.;
- pomnik nad mogiłą powstańców w Szubinie z 1939 r.;
- pomnik zniszczony przez Niemców w czasie II wojny światowej;
- pomnik w latach 1945-2019.
- pomnik nad mogiłą powstańców w Szubinie po odbudowie w 2019 r.

Dopuszcza się dowolną technikę wykonania prac np.: rysunek kredką, tuszem, węglem, malarstwo na papierze, collage (kolaż), witraż, wydzieranka, prace przestrzenne. Prace należy wykonać w formacie A4 lub A3.

Wykonaną pracę wraz z podpisanym oświadczeniem należy w terminie do 31 stycznia 2021 r. dostarczyć do Muzeum Ziemi Szubińskiej w formie oryginalnej – papierowej np. za pośrednictwem poczty lub osobiście, w formie zdjęć (zdjęcie pracy, metryczki i podpisanego oświadczenia – Załącznik nr 1) przesłać za pośrednictwem poczty internetowej na adres e-mail: muzeum@szubin.net

W załączeniu regulamin wraz z załącznikiem.

Materiał: Kustosz Kamila Czechowska - Dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna

Oceń artykuł: 4 0
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Sprzedaż opon
MEBLE PIOTR PASIEKA
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Remonty mieszkań
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)